Nowa Blend-a-med Complete 7

<
Gallery image
>
Blend-a-med Complete 7 1
<
Blend-a-med Complete 7 1Blend-a-med Complete 7 2Blend-a-med Complete 7 3Blend-a-med Complete 7 4Blend-a-med Complete 7 5
 
>
 
 

Nowa pasta Blend-a-med Complete 7 z antybakteryjną pianą eliminuje bakterie i chroni zęby.

Przy nadmiarze zajęć i braku czasu, współczesne kobiety poszukują skutecznych rozwiązań, które wyręczą je w codziennych obowiązkach i pozwolą zaoszczędzić wolną chwilę dla siebie. Jednym z takich rozwiązań jest nowa pasta blend-a-med Complete 7, z którą dbanie o higienę jamy ustnej może być naprawdę proste i skuteczne.
Jak wynika z badań laboratoryjnych, dzięki antybakteryjnej pianie, blend-a-med Complete 7 pomaga chronić zęby eliminując do 99% bakterii. Tak, aby każda z nas, ciesząc się zdrowymi zębami, mogła czerpać z życia to, co najlepsze.

Współczesne kobiety często narzekają na przepracowanie i permanentny brak czasu. Wiele z nich chciałoby, żeby doba miała więcej niż 24 godziny. Często kobiety pragną godzić pracę zawodową z rolą żony, matki i pani domu. Żyją pod dużą presją czasu i dlatego chętnie korzystają z pewnych i prostych rozwiązań, które pomogą im w codziennym życiu i będą bezpieczne dla całej rodziny - twierdzi psycholog, dr Katarzyna Korpolewska.
Coraz większym powodzeniem wśród kobiet cieszą się kompleksowe rozwiązania pielęgnacyjne, które ułatwiają im codzienną dbałość o siebie i swoich najbliższych. Odpowiedzią na tę potrzebę jest nowa pasta blend-a-med Complete 7, która dzięki swojej unikatowej formule pomaga zapewnić pełną ochronę jamy ustnej. Możliwe jest to dzięki antybakteryjnej pianie, która tworzy się podczas szczotkowania zębów, na skutek połączenia składników pasty ze śliną. Jak stwierdzono w oparciu o testy laboratoryjne, eliminuje ona do 99% nagromadzonych w jamie ustnej bakterii. Bakterie te mogą prowadzić do wielu typowych problemów, takich jak: gromadzenie się płytki nazębnej, choroby dziąseł, czy nieświeży oddech. Dodatkowo, zawarta w paście krzemionka poleruje powierzchnię zębów, pomagając utrzymać ich naturalną biel.
Pasta Blend-a-med Complete 7 została stworzona w taki sposób, aby zapewnić skuteczną i pewną ochronę jamy ustnej dla całej rodziny:
• ochrona zębów przed ubytkami oraz próchnicą. Ubytki to choroba zębów polegająca na uszkodzeniu ich właściwej struktury. Nieleczona przez długi czas może doprowadzić do silnego bólu lub nawet utraty zębów. Blend-a-med Complete 7 zawiera fluorek sodu, który pomaga chronić szkliwo przed szkodliwym działaniem kwasów, wzmacnia zęby, przyspieszając ich remineralizację i zapobiegając demineralizacji
• ochrona odsłoniętych korzeni zębów przed próchnicą, która często doskwiera osobom z tendencją do odsłaniających się szyjek zębowych
• zwalczanie powierzchniowych przebarwień szkliwa i pielęgnacji naturalnej bieli zębów
• zapobieganie chorobom dziąseł, będących skutkiem namnażania się bakterii w jamie ustnej
• zapobieganie przykremu zapachowi z ust
• zwalczanie płytki nazębnej
• zapobieganie osadzaniu się kamienia nazębnego.

Pasty z linii blend-a-med Complete 7 dostępne są w czterech wariantach:
• Blend-a-med Complete 7 Extra Fresh, o mocnym odświeżającym smaku mięty
• Blend-a-med Complete 7 Mild Mint, o łagodnym miętowym smaku
• Blend-a-med Complete 7 Herbal, pomagająca zapewnić ochronę dziąseł i zębów dzięki kombinacji ziołowych ekstraktów
• Blend-a-med Complete 7 White, o delikatnym działaniu wybielającym

Cena: 8,49 PLN / 125 ml

Uzupełnieniem linii past blend-a-med Complete 7 jest nowa szczoteczka do zębów Oral-B Complete Deep Clean ze specjalnym zakończeniem do głębokiego czyszczenia. Szczoteczka łączy w sobie ekstra długie włókna PowerTip pomagające czyścić trudno dostępne miejsca oraz skierowane na zewnątrz włókna masujące dziąsła.

Cena: 8,49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES