Otręby granulowane firmy Kupiec w nowej odsłonie

<
Gallery image
>
Otręby granulowane firmy Kupiec 1
<
Otręby granulowane firmy Kupiec 1Otręby granulowane firmy Kupiec 2Otręby granulowane firmy Kupiec 3Otręby granulowane firmy Kupiec 4
 
>
 
 

Otręby granulowane firmy Kupiec dostępne są w nowych, praktycznych i eleganckich opakowaniach. Dzięki wygodnym zamknięciom strunowym produkt nie wysycha, nie traci walorów smakowych i nie wysypuje się. Można go wielokrotnie otwierać i ponownie szczelnie zamykać. Opakowanie jest stabilne i nie przewraca się. Zajmuje także mniej miejsca. W każdym opakowaniu 30% zawartości jest gratis.

Regularne spożycie otrąb wpływa pozytywnie na zdrowie i dobre samopoczucie. Pomaga walczyć z otyłością, obniża poziom cholesterolu we krwi, oczyszcza organizm z metali ciężkich i stabilizuje poziom glukozy. Zapobiega również chorobom nowotworowym, chroniąc błonę śluzową jelit i żołądka.

Otręby granulowane firmy KUPIEC to doskonała propozycja na osób, które cenią sobie wyśmienity smak owoców, a przy tym chcą zadbać o swoją sylwetkę. To właśnie dla nich firma KUPIEC stworzyła otręby granulowane będące kompozycją zarodków pszennych oraz otrąb pszennych i owsianych. Dostępne są one w trzech smakach: z truskawkami, ze śliwkami i z czarną porzeczką. Otręby granulowane są wspaniałym dodatkiem do jogurtów, muesli i sałatek owocowych. Na rewersie nowych opakowań znajdują się ciekawe przepisy i propozycje podania - na każdym smaku inne.

Otręby granulowane firmy Kupiec dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: 3 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-05-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES