Quicksept - modny gadżet do zadań specjalnych

<
Gallery image
>
Quicksept 1
<
Quicksept 1Quicksept 2Quicksept 3Quicksept 4Quicksept 5Quicksept 6Quicksept 7Quicksept 8Quicksept 9Quicksept 10Quicksept 11Quicksept 12Quicksept 13Quicksept 14Quicksept 15Quicksept 16Quicksept 17Quicksept 18Quicksept 19
 
>
 
 

Pandemia koronawirusa zabrała nam nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także możliwość codziennej wymiany gestów serdeczności, w tym tych najważniejszych - uśmiechu, który od miesięcy skrywa maseczka i  powitalnego uścisku dłoni. Z dnia na dzień podanie sobie dłoni, do tej pory wyraz uprzejmości czy otwarcie towarzyskich i biznesowych rozmów, stało się potencjalnym zagrożeniem. Trudno sobie wyobrazić, że miliony ludzi dopiero teraz zrozumiały jak ważna jest higiena dłoni w profilaktyce zdrowia, ale jedno jest pewne - odruchowa dezynfekcja w sytuacjach, kiedy nie mamy dostępu do bieżącej wody zostanie z nami na długo.


Niemal bez przerwy dotykamy niezliczonej ilości przedmiotów, a każdorazowe szukanie dozownika z płynem zabiera nam czas - co więcej szukając w kieszeni czy w torebce środka do dezynfekcji dotykamy przedmiotów, na które możemy przenieść wirusy.

Intuicyjny odruch dezynfekcji powinien być jak uśmiech, który ukryty jest pod maseczką, jak zaproszenie do rozmowy, interakcji.

Jednak często brakuje środka do dezynfekcji przy wejściu do sklepu, a klejące żele czy nieprzyjemnie pachnące ogólnodostępne płyny nie zachęcają  do wyrobienia tego zdrowego nawyku.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, wraz z grupą lekarzy, znaleźliśmy rozwiązanie, które pozwoli na skuteczna, a zarazem komfortową dezynfekcję rąk.


Osobisty dozownik na płyn do dezynfekcji, który dzięki klipsowi - zawsze możesz mieć przy sobie.

- Projekt polskiego lekarza
- Patent
- Szybkość
- Bezpieczeństwo
- Polska produkcja
- Skuteczność
- Troska o środowisko


O tym jak ważne jest mycie dłoni najlepiej wiedzą lekarze. I to właśnie lekarz, pracujący na pierwszej linii frontu walki z wirusem COVID 19 zaproponował rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną i sprawną dezynfekcję rąk.

Pomysłodawca Quicksept zaczerpnął inspirację z  wojskowych narzędzi do neutralizowania skażeń - my nadaliśmy urządzeniu lekkości, dzięki aż 13 kolorom - od klasycznej czerni po delikatne pastele oraz możliwości personalizacji.

Quicksept produkowany jest w Polsce i posiada polski oraz europejski patent. Różnorodność kolorów oraz możliwość personalizacji produktu pozwala na dopasowanie go do odpowiedniego stylu lub sytuacji a przede wszystkim do Państwa marki.

Quicksept został stworzony w trosce o środowisko - dzięki możliwości wielokrotnego uzupełnienia pojemniczka, ograniczamy ilość zużytego plastiku.


Modny gadżet do zadań specjalnych

Quicksept - innowacyjny gadżet, dzięki któremu zwiększysz swoje bezpieczeństwo

Sprzedaż produktów dezynfekcji w 2021 r vs 2020 drastycznie spadła - oczywiście jest wiele czynników tego spadku - niedopasowane do potrzeb produkty, które wysuszają dłonie, klejące żele, zbyt małe buteleczki, które gdzieś gubią się w torebkach – nie mniej jednak główną przyczyną tego spadku jest podejście ludzi.
Ilu z nas na przełomie marca/kwietnia 2020 dezynfekowało zakupy spożywcze? Ilu z nas dezynfekuje dłonie we wrześniu 2021? A przecież wirus to wirus - choroby przenoszone przez dłonie to nie tylko COVID, to również masę innych które są z nami od dawna - grypa żołądkowa, zatrucia bakteryjne czy choroby pasożytnicze.
Półtora roku życia w pandemii, nie nauczyło nas, że podstawą ochrony zdrowia swojego i bliskich jest między innymi prawidłowa dezynfekcja rąk. Covid jedynie pokazał nam skalę problemu, zawstydził wiele osób, które dopiero dzięki tak dużemu zagrożeniu zaczęły dbać o higienę dłoni.

Odruch dezynfekcji rąk powinien być dla nas jak zdrowy nawyk. Za każdym razem kiedy robimy zakupy, korzystamy z komunikacji miejskiej, z windy czy choćby spotykamy się ze znajomymi.

Pytanie tylko jak wyrobić w sobie taki odruch? W wyznaczonych w sklepie miejscach do dezynfekcji zazwyczaj brakuje płynu, co więcej znajdują się one w wejściu do sklepu – ale co w sytuacji kiedy przy wyjściu już rąk zdezynfekować nie można?

Małe buteleczki z żelem, które można kupić praktycznie wszędzie to dobre rozwiązanie nie mniej jednak – sięgając do torebki czy kieszeni po swój żel przenosimy wirusy na inne przedmioty – telefon, portfel, klucze. To powoduje, że sobie odpuszczamy – że zapominamy o tym podstawowej czynności – higienie.
Jest jednak rozwiązanie, na które wpadł lekarz. Pracując na pierwszej linii frontu z COVID zdał sobie sprawę, że ciągłe bieganie do wyznaczonego miejsca z płynem do dezynfekcji jest uciążliwe, czasochłonne i po prostu niewygodne. Dlatego też wraz z grupą innych lekarzy i techników stworzył produkt – oparty na wojskowych koncepcjach do likwidacji skażeń.


Quicksept – to urządzenie do którego można wlać dowolny płyn do dezynfekcji, po czym za pomocą klipsa przypiąć do paska, torebki czy kieszeni.


Dzięki zgrabnemu designowi – lekkie, małe urządzenie, które zawsze można mieć pod ręką będzie ciekawym dodatkiem do Twojej stylizacji – ale przede wszystkim gadżetem, który zadba o Twoje bezpieczeństwo.

Quicksept produkowany jest w Polsce i posiada polski oraz europejski patent. Różnorodność kolorów oraz możliwość personalizacji produktu pozwala na dopasowanie go do odpowiedniego stylu lub sytuacji.

Quicksept został stworzony w trosce o środowisko - dzięki możliwości wielokrotnego uzupełnienia pojemniczka, ograniczamy ilość zużytego plastiku.

Quicksept dostępny jest w sklepie internetowym www.quicksept.com

Media społecznościowe:

https://www.facebook.com/QUICKSEPT
https://www.instagram.com/quicksept/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-09-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności