9 modelek na majowej okładce Vogue UK

<
Gallery image
>
9 modelek na majowej okładce Vogue UK 1
<
9 modelek na majowej okładce Vogue UK 19 modelek na majowej okładce Vogue UK 2
 
>
 
 

Kolejne wydanie "biblii mody", które celebruje różnorodności w świecie mody. Majowy numer Vogue UK został opatrzony podwójną, rozkładaną okładką. Przed obiektywem Craiga McDean stanęły początkujące gwiazdy modelingu m.in.: Adut Akech, Faretta, Fran Summers, Halima Aden, Paloma Elsesser, Radhika Nair, Selena Forrest, Vittoria Ceretti i Yoon Young Bae, dla których zarazem majowa okładka była debiutem dla brytyjskiego wydania.


9 wyjątkowych osobowości o różnej narodowości, wyznaniu, rozmiarze i kolorze skóry, natomiast o wspólnym dążeniu do osiągnięcia sukcesu w branży mody. Autorem eleganckich stylizacji był sam redaktor naczelny pisma, Edward Enninful, który bazował na stonowanej kolorystyce.

"Muszę powiedzieć, że montaż gwiazdorskiej obsady okładki skupiający się na nowych twarzach okazał się naprawdę ekscytującym zadaniem. Nawet pięć lat temu - a już na pewno 10 czy 20 - gdybyśmy tworzyli taką grupową okładkę, dziewczyny nie wyglądałyby tak, jak te młode kobiety. Jednym z największych pozytywów ostatnich kilku miesięcy jest celebracja przez branżę mody różnorodności - konceptu, który zresztą zdefiniował całą moją karierę. Kiedy mówię różnorodność, chcę wyraźnie zaznaczyć, że dla mnie to nigdy nie oznacza po prostu czerni i bieli. Chodzi o różnorodność w całym spektrum - czy to pod względem rasy, rozmiaru, pochodzenia spoleczno-ekonomicznego, religii, seksualności. Właśnie to chcę celebrować tą okładką." - Edward Enninful, redaktor naczelny Vogu UK.

Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/1895635297134008/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności