Adut Akech bohaterką grudniowego Vogue Australia

Bohaterką grudniowego wydania Vogue Australia została Adut Akech. Modelka o sudańsko-australijskich korzeniach zadebiutowała podczas Paris Fashion Week na pokazie kolekcji Saint Laurent wiosna-lato 2017, a następnie podpisała kontrakt z Elite Model Management w Paryżu. Od tego czasu zrealizowała cztery kampanie dla francuskiego domu mody oraz dwukrotnie miała zaszczyt zamknąć pokaz. Kolejne kontrakty dla renomowanych domów mody pojawiały się błyskawicznie. Modelka swoim wizerunkiem promowała kampanie domu mody Valentino, Versace,  Moschino, Givenchy, Chanel oraz gościła na okładkach różnych międzynarodowych wydań magazynu Vogue oraz magazynów iD i Numéro, a teraz możemy ją oglądać na świątecznej okładce australijskiej "biblii mody" gdzie towarzyszy jej siostrzyczka.


Chociaż obecnie mieszka w Nowym Jorku, na potrzeby sesji modelka przyjechała do swojego rodzinnego domu na obrzeżach Adelajdy, aby sfotografować ją wśród tych, których kocha. Spotyka się z rodziną, przyjaciółmi, byłymi nauczycielami i odwiedza jej ulubione miejsca. Od ringu bokserskiego po swoje dawne sale lekcyjne. Akech zabiera nas w podróż pełną wspomnień, wprowadzając nas do jej świata i udowadniając, że cudownie być przyziemną dziewczyną nawet gdy się robi karierę w modelingu.

Zdjęcia do wyjątkowej sesji wykonał Charles Dennington, a o stylizacje zadbał Jillian Davison. Na okładce magazynu modelka prezentuje różowy projekt z kolekcji Schiaparelli Couture.Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/BqDaZPggF9U/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności