Adwoa Aboah gwiazdą kwietniowego Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Adwoa Aboah gwiazdą kwietniowego Vogue Arabia 1
<
Adwoa Aboah gwiazdą kwietniowego Vogue Arabia 1Adwoa Aboah gwiazdą kwietniowego Vogue Arabia 2
 
>
 
 

Gwiazdą kwietniowego wydania Vogue Arabia została Adwoa Aboah, która stanęła przed obiektywem Cass Bird. Aboah to modelka, ale również feministyczna aktywistka i założycielka Gurls Talk. Na swoim koncie ma okładki dla najbardziej prestiżowych magazynów, m.in. Vogue US, Vogue Italia, Vogue Mexico, Vogue España oraz pierwszą okładkę Vogue UK.pod rządami Edwarda Enninfula. Gościła już na wybiegach u Calvina Kleina, Alexandra Wanga, Fendi, Simone Rocha, Kenzo, Erdem, Dior, Miu Miu, Roberto Cavalli ii prezentowała ubrania dla marek DKNY, Theory, H&M, Aldo, Versus (Versace), Topshop, Rihanna x Puma. Ostatnio modelka została nową twarzą marki Marc Jacobs Beauty oraz kampanii CHANEL Eyewear wiosna-lato 2018.


Tradycyjnie Vogue Arabia pojawiło się w dwóch wersjach językowych: arabskim i angielskim. Na jednej z okładek Brytyjka pozuje na czarnym, studyjnym tle w sukni z kolekcji Alexander McQueen, natomiast druga okładka stanowi zbliżenie Adwoi w cekinowym projekcie Gucci. Stylizacja modelki jest dziełem Katie Trotter.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/BgyvPyBHaNp/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/BgzHs1pHG_O/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności