Alicia Vikander na okładce marcowego Vogue US

Na marcowej okładce Vogue US zaistniała ponownie szwedzka aktorka i tancerka, laureatka Oscara ("Ex-machina", "Dziewczyna z portretu"), Alicia Vikander. Jest to już druga w jej karierze okładka dla amerykańskiej "biblii mody". Przed obiektywem Stevena Kleina modelka pozuje w total looku domu mody Louis Vuitton, którego  ambasadorką pozostaje od kilku sezonów. O stylizacje zadbała Tonne Goodman.


Najnowsza sesja to zapewne promocja zbliżającej się premiery filmu "Tomb Raider" opartego na grze Tomb Raider z 2013 roku, w którym Alicia Vikander wcieli się w rolę głównej bohaterki, Lary Croft. Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Polska premiera filmu "Tomb Raider" zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 roku.

Znana z drobnej postury Vikander, by przygotować się do roli ciężko pracowała nad powiększeniem masy mięśniowej. By sprostać wymogom scen wspinania się w jaskiniach czy nurkowania pod statkami Vikander potrzebowała.wielu treningów i specjalnej diety, a efekt jej wytężonej pracy widzimy na zdjęciach, gdzie prezentuje smukłą i wyrzeźbioną sylwetkę.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155894534647279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto