Alicia Vikander na okładce marcowego Vogue US

Na marcowej okładce Vogue US zaistniała ponownie szwedzka aktorka i tancerka, laureatka Oscara ("Ex-machina", "Dziewczyna z portretu"), Alicia Vikander. Jest to już druga w jej karierze okładka dla amerykańskiej "biblii mody". Przed obiektywem Stevena Kleina modelka pozuje w total looku domu mody Louis Vuitton, którego  ambasadorką pozostaje od kilku sezonów. O stylizacje zadbała Tonne Goodman.


Najnowsza sesja to zapewne promocja zbliżającej się premiery filmu "Tomb Raider" opartego na grze Tomb Raider z 2013 roku, w którym Alicia Vikander wcieli się w rolę głównej bohaterki, Lary Croft. Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Polska premiera filmu "Tomb Raider" zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 roku.

Znana z drobnej postury Vikander, by przygotować się do roli ciężko pracowała nad powiększeniem masy mięśniowej. By sprostać wymogom scen wspinania się w jaskiniach czy nurkowania pod statkami Vikander potrzebowała.wielu treningów i specjalnej diety, a efekt jej wytężonej pracy widzimy na zdjęciach, gdzie prezentuje smukłą i wyrzeźbioną sylwetkę.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155894534647279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności