Alma Jodorowsky debiutuje na okładce kwietniowego Vogue Paris

Francuska aktorka, piosenkarka i modelka Alma Jodorowsky zdobi swym wizerunkiem okładkę kwietniowego wydania Vogue Paris. Modelka przed obiektywem duetu Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin prezentuje stylizacje autorstwa redaktor naczelnej magazynu Emmanuelle Alt. To pierwsza okładka dla tak renomowanego magazynu mody. Sesja odbyła się na ulicach Nowego Jorku a dokładnie Manhattanu, w miejscach bardziej przypominające francuską stolicę. Modelka prezentuje total look nowej kolekcji Chanel i wygląda w nich olśniewająco.


Na stylizacje tytułowej La Parisienne Enchantée składa się klasyczna tweedowa garsonka ozdobiona marynarskim kołnierzem zawiązanym nonszalancko szalem w kolorystyce bieli i soczystej czerwieni, idealnie komponująca się czerwona, pikowana torebka, kaszkiet oraz masywne kolczyki i bransolety z podwójnym C. Makijaż modelki jest, to dzieło Fulvi Farolfi i został wykonany kosmetykami Chanel, a stylizacja paznokci z lakierem Chanel Rouge Essential w roli głównej to efekt pracy Giny Viviano.

Ostatnio Alma dołączyła do muz paryskiego domu mody CHANEL promując kolekcję Chanel Camélia Jewelry Campaign 2018.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Paris
www.instagram.com/p/BgW0LEDlGER/?hl=pl&taken-by=vogueparisAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności