Amal Clooney debiutuje na okładce Vogue

Libańsko-brytyjska adwokat specjalizująca się w prawie międzynarodowym oraz prawach człowieka, Amal Clooney została gwiazdą majowego wydania Vogue US. Autorką sesji jest legendarna fotografka gwiazd Annie Leibovitz. Na okładce pisma w intensywnie różowej, podkreślającej jej urodę sukni z kolekcji Alexander McQueen i kolczykach Cartier wygląda niezwykle imponująco. Cała sesja okładkowa wykonana została w brytyjskiej posiadłości pary. Na wysmakowanych fotografiach Amal pozuje w strojach od znakomitych domów mody, takich jak: Johanna Ortiz, Van Cleef & Arpels, Christian Louboutin, Balmain, Rosetta Getty, Oscar de la Renta, Frame, Lorraine Schwartz, Fendi oraz Beladora. Za stylizację sesji odpowiedzialna była Tonne Goodman.


Sesji okładkowej towarzyszy ekskluzywnym wywiad, w którym Amal po raz kolejny udowadnia, że jest kimś znacznie więcej niż ikoną mody i żoną hollywoodzkiego aktora. Clooney w wywiadzie odniosła się m.in. do ruchu #MeToo, który od miesięcy elektryzuje media, prowokując dyskusje na temat nadużyć względem kobiet oraz dyskryminacji, której doświadczają zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Amal zauważyła, iż owe dzielenie się osobistymi historiami może przynieść pozytywne zmiany w społeczeństwie, w którym dorastać będą następne pokolenia.

"Myślę, że dzięki odważnym kobietom, które zdecydowały się opowiedzieć publicznie wstrząsające historie molestowania i przemocy, których doświadczyły, przyszłe miejsce pracy będzie bezpieczniejsze dla mojej córki niż dla kobiet z mojej generacji. Obecnie znajdujemy się bowiem w sytuacji, w której oprawca zaczyna czuć się mniej bezpiecznie - do tego właśnie musimy dążyć" - wyznała.Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10156061355902279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności