Anja Rubik gwiazdą świątecznego Vogue Deutsch

Anja Rubik została gwiazdą świątecznego wydania Vogue Deutsch. Modelka na tle górskiej scenerii pozuje przed obiektywem Giampaolo Sgura prezentując zimowe stylizacje redaktor naczelnej niemieckiej "biblii mody" Christiane Arp skupiające się na puchowych kurtkach, ekologicznych futrach, wełnianych ponczach, futrzanych czapkach, okularach inspirowanych narciarskimi goglami czy śniegowcach. z kolekcji renomowanych domow mody m.in.: Moncler, Jil Sander, Balenciaga, Marni, Norma Kamali, Lanvin, Hermes, Prada, Chanel, Michel Kors oraz Dior. Z tak bajecznymi projektami zima nie jest straszna.


Na grudniowej okładce pisma Anja ubrana został w projekt z kolekcji Bottega Veneta jesień-zima 2018/19.
Źródło foto: profil FB Vogue Germany
www.facebook.com/VOGUEDeutschland/photos/a.10150221314110651/10161262210245651/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności