Anja Rubik i Julia Banaś na okładkach Numéro Berlin

<
Gallery image
>
Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 1
<
Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 1Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 2Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 3Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 4Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 5Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 6Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 7Anja Rubik i Julia Banaś w Numéro Berlin 8
 
>
 
 

Najnowsze wydanie Numéro Berlin przeznaczone na sezon jesień-zima 2017/18 opatrzone zostało aż siedmioma okładkami, na ktorych pojawiły się m.in.: Jamie Bochert, Londone Myers, Laurence Van de Perre, Mopesola oraz dwie polskie modelki Anja Rubik i Julia Banaś. Wydanie zatytułowano "Wunderkammer" bogate w awangardowe kadry skupiające ekscentryczne akcesoria i stroje oraz przedziwne rekwizyty.


Sesja okładkowa z udziałem Juli Banaś autorstwa Donny Trope oscyluje na pograniczu prowokacyjnych portretów, stylistyką przypominających erotyczne zdjęcia. Anja Rubik pozowała przed obiektywem Michaela Hemy, który postawił na awangardowe stylizacje.

Źrodło foto: profil Instagram @numeroberlin
www.instagram.com/p/BaehFsUFejs/?taken-by=numeroberlin
www.instagram.com/p/BajHJGlFSL5/?taken-by=numeroberlin
www.instagram.com/p/BajvDxPFLwZ/?taken-by=numeroberlin
www.instagram.com/p/Bagx3s7nOxS/?taken-by=numeroberlin
www.instagram.com/p/BaixngXlrVU/?taken-by=numeroberlin
www.instagram.com/p/BalKvAmndY4/?taken-by=numeroberlin
www.instagram.com/p/BagJm-inoh7/?taken-by=numeroberlinAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności