Anna Ewers na okładce Vogue Paris

Gwiazda najnowszej kampanii CHANEL Métiers d'art Paris-Hamburg Pre-Fall 2018 Anna Ewers zdobi swoim wizerunkiem majowe wydanie Vogue Paris. To już 20 okładka modelki dla renomowanego magazynu Vogue, a zarazem piąta dla francuskiej "biblii mody".


Modelka przed obiektywem Mikaela Janssona prezentuje stylizacje samej redaktor naczelnej Emmanuelle Alt. Sesja została wykonana na piaszczystym wybrzeżu Mauritiusa. Potargane włosy, brązowa, opalona cera oraz jeansowa kurtka z kolekcji Gucci zwiastuje szybkie nadejście lata.
Źródło foto: profil FB Vogue Paris
www.facebook.com/VogueParisEN/photos/a.182886128536846.1073741828.156145164544276/1003280856497365/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności