Anya Taylor-Joy nową globalną ambasadorką Dior

<
Gallery image
>
Anya Taylor-Joy nową ambasadorką Dior 1
<
Anya Taylor-Joy nową ambasadorką Dior 1Anya Taylor-Joy nową ambasadorką Dior 2
 
>
 
 

Dior z nieskrywaną przyjemnością prezentuje swoją nową międzynarodową ambasadorkę Dior Fashion i Dior Beauty: utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną aktorkę Anyę Taylor-Joy.


W hołdzie dla legendarnego dziedzictwa Dior, nową ambasadorką marki została Anya Taylor-Joy. Aktorka będzie twarzą damskich kolekcji mody Dior autorstwa Marii Grazii-Chiuri, a także makijażu sygnowanego przez dyrektora artystycznego i wizerunkowego makijażu Dior, Petera Philipsa.


Potencjał Anyi Taylor-Joy ujawnił przed światem występ w produkcji Roberta Eggersa pod tytułem "Czarownica: bajka ludowa z Nowej Anglii". Jednak prawdziwą sławę zyskała grając rolę znanej szachistki, Beth Harmon, w miniserialu Netflixa "Gambit królowej". Rola ta przyniosła jej Złoty Glob, nagrodę Critics' Choice Award oraz nagrodę Gildii aktorów ekranowych, a także nominację do nagród Emmy.

W bogatej filmografii gwiazdy znajdziemy również takie hity jak thriller psychologiczny Edgara Wrighta pod tytułem "Ostatniej nocy w Soho", czy film "The Northman", tegoż rezysera. Obecnie czekamy na nienazwane jeszcze dzieło Davida O. Russella, które wyprodukuje wytwórnia New Regency, z udziałem Anyii. Aktorka zaczyna też zdjęcia do "The Men" z Ralphem Fiennesem - filmu firmowanego przez Searchlight Pictures. Zobaczymy ją także w produkcji "Furiosa, Prequelu" wielokrotnie nagradzanego Oskarem "Mad Max: na drodze gniewu" Georgea Millera.

Aktorka ma w swoim dorobku wiele wybitnych dzieł, jak na przykład długometrażowa "Emma" reżyserki Autumn de Wilde - za tę rolę Anya otrzymała nominację do Złotego Globu. Warto też wymienić "Split" oraz "Glass", zrealizowane przez M. Night Shyamalana. Niedawno mogliśmy zobaczyć Anyę jako prowadzącą show "Saturday Night Live".


Zdjęcie: serwis prasowy DiorAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-10-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES