Ariana Grande na okładce brytyjskiego Vogue

Ariana Grande została gwiazdą brytyjskiego Vogue. Znakiem rozpoznawczym Ariany przez lata był ostry makijaż z wyraźną kreską na oku oraz fryzura - bardzo długie, ciemne włosy związane w wysokiego kucyka. Tym razem na potrzeby sesji piosenkarka uległa całkowitej odmianie. Na okładce magazynu prezentuje się w luźnej fryzurze, w kolorze naturalnego blondu. Tą metamorfozą gwiazda pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Na zdjęciach Craiga McDean możemy podziwiać piękną Grande pozującą w kreacjach domu mody Chanel.


W magazynie znajdziemy również obszerny wywiad z piosenkarką, w którym wyjawiła też, że od czasu ataku terrorystycznego w Manchesterze zmaga się z syndromem stresu pourazowego.

"Trudno mi o tym mówi i nie ronić przy tym łez. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę potrafiła. Tak wiele osób doznało tak ogromnej straty" - wyznala wokalistka. Przyznała też, że przez długi czas w ogóle nie była w stanie poruszać tego tematu. - "To tak boli. Wszyscy, którzy zginęli, to przecież moi fani. Nie wiem, czy w ogóle powinnam o tym mówić" - stwierdziła.

Sesja dla Vogue UK związana jest z premierą najnowszej płyty Ariany - "Sweetener", która nastąpić ma tego lata.
Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/1962317410465796/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności