Bella Hadid gwiazdą styczniowego Vogue Korea

<
Gallery image
>
Bella Hadid gwiazdą styczniowego Vogue Korea 1
<
Bella Hadid gwiazdą styczniowego Vogue Korea 1Bella Hadid gwiazdą styczniowego Vogue Korea 2
 
>
 
 

Bella Hadid jest młodszą siostrą Gigi Hadid, która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie i królową mediów społecznościowych. Obecnie jest jedną z najbardziej docenianych modelek w branży, swojego wizerunku użyczyła na potrzeby kampanii Balmain, Bulgari, Calvin Klein, DKNY, Fendi, Givenchy, Marc Jacobs, Moschino, Ralph Lauren, Versace czy Dior Beauty. Bella zagościła na okładkach hiszpańskiego, koreańskiego i australijskiego wydania Harper’s Bazaar, W Magazine czy Vogue Turkey, Vogue Paris, Vogue Japan, Vogue China, Vogue Italia, Vogue Arabia, Vogue Australia, Vogue Espana i Vogue Brasil. Teraz do swojego portfolio modelka może dopisać rowniez Vogue Korea bowiem styczniowe wydanie opatrzone zostało aż dwoma okładkami.


Przed obiektywem JooYoung Ahn Bella pozuje w stylizacjach autorstwa MiJin Kim. Zdjęcia portretowe zamieszczone na okładce prezentują Hadid w naturalnym makijazu wykonanym przez Petera Philipsa, Dyrektora Artystycznego ds. Makijażu Dior.


Zrodlo foto: profil Instagram Vogue Korea (@voguekorea)
www.instagram.com/p/Bcj3KelBN81/?taken-by=voguekorea
www.instagram.com/p/Bcj3FItBwyY/?taken-by=voguekoreaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 17-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności