Bella Hadid i Jordan Barrett dla Vogue Australia

Kolejna wrześniowa okładka z Bellą Hadid. Tym razem młodsza siostra Gigi Hadid, która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie i królową mediów społecznościowych pojawiła się we wrześniowym wydaniu Vogue Australia gdzie pozuje w towarzystwie Jordana Barretta. Tylko we wrześniu modelka zagościła rowniez na okładkach Vogue Arabia, Vogue Brasil, Vogue China czy Vogue Espana.


Bella prezentowała kolekcje takich domów mody jak Givenchy, Chanel, Tom Ford, Tommy Hilfigera, Miu Miu, Bottega Veneta, Moschino, Jeremy Scott, Balmain czy Miu Miu ora gościła niedawno na okładkach hiszpańskiego, koreańskiego i australijskiego wydania Harper’s Bazaar, W Magazine, Vogue Turkey czy rowniez we wrześniu Japan. Koleżanka z okładki Taylor Hill ma zaledwie 20 lat, a już należy o grona Aniołków Victoria’s Secret, brała także udział w kampaniach reklamowych najpopularniejszych marek, m.in. Versus Versace i Miu Miu. 

Na wrześniowej okładce australijskiej "biblii mody" autorstwa Jackie Nickerson modelka ubrana jest w sukienke z kolekcji domu mody Prada natomiast Jordan nosi koszulę Burberry i spodenki Akira. Modele Hadid i Barrett, pomimo tego iz sa bliskimi przyjaciolmi po raz pierwszy wystapili we wspolnej sesji.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia @vogueaustralia
www.instagram.com/p/BYUJI7Jnb-a/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności