Bella Hadid na wrześniowej okładce Vogue Brasil

<
Gallery image
>
Bella Hadid na wrześniowej okładce Vogue Brasil 1
<
Bella Hadid na wrześniowej okładce Vogue Brasil 1Bella Hadid na wrześniowej okładce Vogue Brasil 2Bella Hadid na wrześniowej okładce Vogue Brasil 3
 
>
 
 

Bella Hadid jest młodszą siostrą Gigi Hadid, która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie i królową mediów społecznościowych. Obecnie jest jedną z najbardziej docenianych modelek w branży, swojego wizerunku użyczyła na potrzeby kampanii Balmain, Bulgari, Calvin Klein, DKNY, Fendi, Givenchy, Marc Jacobs, Moschino, Ralph Lauren, Versace czy Dior Beauty. Bella zagościła na okładkach hiszpańskiego, koreańskiego i australijskiego wydania Harper’s Bazaar, W Magazine czy Vogue Turkey, Vogue Paris, Vogue Japan, Vogue China oraz po raz drugi dla Vogue Italia.


Aby docenic jej urode oraz modelka gosci na licznych okładka wrześniowych wydań renomowanego magazynu mody Vogue. Wiemy dobrze iż wrześniowe wydania magazynu Vogue należą do najważniejszych w całym roku - zapowiadają otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentują wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon. Równie pieczołowicie jak trendy wybiera się gwiazdy na okładkę, gdyż jest ogromny prestiż - zarówno dla modelek jak i dla ich agencji. To ich twarz ma pomóc sprzedać ogromny wrześniowy nakład. Vogue Arabia, Vogue Australia, Vogue China, Vogue Espana i  Vogue Brasil postawiło w tym sezonie na wizerunek młodej amerykanki.

Wrześniowe wydanie brazylijskiej "biblii mody" zostało opatrzone trzema okładkami, na ktorych modelka pozuje przed obiektywem Gui Paganini w stylizacjach Yasmine Sterea. Stylistka na potrzeby sesji ubrała Bellę w projekty z jesienno-zimowej kolekcji Saint Laurent, Valisere uzupełnione o biżuterię  Bulgari. Sesja utrzymana jest w stylu retro.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Brasil (@voguebrasil)
www.instagram.com/p/BYYWFRbjrOd/?taken-by=voguebrasil
www.instagram.com/p/BYYXRgbDpxn/?taken-by=voguebrasil
www.instagram.com/p/BYYYCgmDTUP/?taken-by=voguebrasilAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności