Beyonce króluje na okładce Vogue US

<
Gallery image
>
Beyonce króluje na okładce Vogue US 1
<
Beyonce króluje na okładce Vogue US 1Beyonce króluje na okładce Vogue US 2
 
>
 
 

Beyonce została gwiazdą wrześniowego numeru magazynu Vogue US, który jest najważniejszym wydaniem w roku - zapowiadają otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentują wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon. Równie pieczołowicie jak trendy wybiera się gwiazdę na okładkę, gdyż jest ogromny prestiż - zarówno dla modelek jak i dla ich agencji. To jej twarz ma pomóc sprzedać ogromny wrześniowy nakład. Nikogo wiec nie powinien dziwić fakt iz Beyonce króluje na okładce Vogue US.


Ale to nie jedyny zaszczyt, którego dostąpiła. Redaktor naczelna pisma, Anna Wintour pozwoliła Beyonce wybrać fotografa, który wykonał zdjęcia do sesji. Autorem okładki Vogue US został 23-letni Tyler Mitchell. Artysta nie dość, że jest jednym z najmłodszych fotografów, który wykonał zdjęcie na okładkę magazynu, to jeszcze jest pierwszym Afroamerykaninem, którego spotkało takie wyróżnienie.

"Przez długie lata czarnoskórzy ludzie byli traktowani jak rzeczy. Byliśmy uprzedmiotowani fizycznie, seksualnie i emocjonalnie. Dzięki mojej pracy chcę podnieść znaczenie czarnoskórego człowieka" – stwierdził artysta.

Wrześniowa okładka Vogue z Beyonce będzie legendarna. Gwiazda również samodzielnie zarządzała sesją.
Źródło foto: profil Instagram Vogue (@voguemagazine)
www.instagram.com/p/BmI4IYWgoBj/?taken-by=voguemagazine
www.instagram.com/p/BmI2mNWgm3H/?taken-by=voguemagazineAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności