Birgit Kos, Luna Bijl i Vittoria Ceretti na okładkach lipcowego Vogue Deutsch

<
Gallery image
>
Lipcowe wydanie Vogue Deutsch 1
<
Lipcowe wydanie Vogue Deutsch 1Lipcowe wydanie Vogue Deutsch 2Lipcowe wydanie Vogue Deutsch 3Lipcowe wydanie Vogue Deutsch 4
 
>
 
 

Lipcowe wydanie Vogue Deutsch w całości poświęcone zostało legendarnemu projektantowi mody, Karlowi Lagerfeldowi. "Au revoir, Karl Lagerfeld!". "W nowym numerze żegnamy Karla Lagerfelda. Towarzysze, przyjaciele i muzy wspominają Mistrza." - wyznaje. Christiane Arp, redaktor naczelna Vogue Deutsch.


Na trzech okładkach tego wyjątkowego wydania zagościły muzy Karla, które niejednokrotnie pojawiały się na wybiegach podczas pokazów kolekcji oraz użyczały swojego wizerunku w kampaniach Chanel i Fendi, Birgit Kos, Luna Bijl i Vittoria Ceretti. Stylizacją sesji zajęła się Christiane Arp, która wybrała dla modelek projekty pochodzące wyłącznie z kolekcji Chanel.

Autorem sesji wykonanej na plaży w Deauville jest Peter Lindbergh.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Germany (@voguegermany)
www.instagram.com/voguegermany/?hl=plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności