Birgit Kos w marcowym Vogue Deutsch

Gwiazdą marcowego wydania Vogue Deutsch została Birgit Kos. Holenderska modelka ma na swoim koncie liczne kampanie renomowanych domów mody, jak: Versace, Roberto Cavalli, Chloé, Stella McCartney, Giorgio Armani oraz okładki dla Vogue Russia oraz Vogue Deutsch.


Tym razem przed obiektywem Giampaolo Sgura, Birgit pozuje w wielobarwnym topie z wiosenno-letniej kolekcji Giorgio Armani. Autorką stylizacji była redaktor naczelna magazynu Christiane Arp, która dla Birgit wybrała kreacje w stylu latino.

Źródło foto: profil FB Vogue Germany
www.facebook.com/VOGUEDeutschland/photos/a.10150221314110651.441668.356665600650/10160134188460651/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności