Bruno Sialelli nowym dyrektorem kreatywnym Lanvin

Francuski projektant Bruno Sialelli został nowym dyrektorem kreatywnym domu mody Lanvin. Sialelli będzie czwartym projektantem od czterech lat we francuskim domu mody. Po opuszczeniu Lanvin po czternastu latach współpracy przez Albera Elbaza dom mody przechodził okres wielkiego niepokoju.


W odpowiedzi na jego usunięcie ze stanowiska dyrektora kreatywnego ze względu na wewnętrzne konflikty oraz brak wspólnej wizji marki pomiędzy Elbazem a zarządem, personel Lanvin buntował się. Elbaz został zastąpiony przez Bouchra Jarrar, projektantkę haute couture marokańskiego pochodzenia. Zaledwie po 16 miesiącach współpracy Jarrar pożegnała się z francuskim domem mody, a zastąpił ją grecki projektant Olivier Lapidus, który niestety długo nie zagrzał miejsca w Lanvin. Teraz przyszedł czas na Bruno Sialelli.

"Osobliwa i bardzo osobista wizja Sialellego, jego śmiałość, jego kultura, jego energia i umiejętność zbudowania silnego zespołu kreatywnego zdecydowanie nas przekonały o podjęciu takiej decyzji." - skomentował dyrektor wykonawczy Lanvin Jean-Philippe Hecquet.

Wcześniej Bruno współpracował z domem mody Acne Studios, Paco Rabanne i Balenciaga, a ostatnio z marką Loewe, gdzie związany był z działem mody męskiej.
"Jestem zachwycony i zaszczycony, mogąc dołączyć do Lanvin, domu mody założonego przez wizjonerską kobietę, która jako jedna z pierwszych francuskich krawców haute couture, stworzyła własny wszechświat z bardzo szerokim polem ekspresji." – powiedział Sialelli. - "Przenoszenie emocji przez fascynujące historie i określanie nowoczesnej postawy będzie ekscytującym wyzwaniem w kontynuowaniu tego dziedzictwa".
Źródło foto: profil Instagram Vogue Italia (@vogueitalia)
www.instagram.com/p/Bs5HTq1A0B7/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności