Cara Delevingne gwiazdą październikowego Vogue Paris

Cara Delevingne kilka lat temu przebojem wdarła się do świata mody i w bardzo krótkim czasie oczarowała najważniejszych w tej branży. Do jej fanów należą między innymi Christopher Bailey oraz Karl Lagerfeld, który angażuje modelkę do kampanii CHANEL. Fenomen Delevingne zauważyła także Anna Wintour, która zdecydowała się umieścić brytyjską it-girl na okładce Vogue US oraz redaktorzy naczelni Vogue UK, Vogue Brasil, Vogue Australia, Vogue Japan. Vogue Portugal, Vogue Korea oraz Vogue China.


Do portfolio modelki dołączyła teraz debiutancka okładka Vogue Paris. Autoem debiutu na łamach magazynu jest David Sims. Stylizacją sesji zajęła się sama redaktor naczelna magazynu Emmanuelle Alt, która ubrała modelkę w projekty z kolekcji CHANEL, Barrie oraz Maison Michel tworząc wyrafinowany, elegancki look.


Źródło foto: profil Instagram Vogue Paris (@vogueparis)
www.instagram.com/p/BZBtJcNh7Ay/?hl=pl&taken-by=vogueparisAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności