Cara Delevingne i Dane DeHaan na okładce V Magazine

<
Gallery image
>
Cara Delevingne i Dane DeHaan na okładce V Magazine 1
<
Cara Delevingne i Dane DeHaan na okładce V Magazine 1Cara Delevingne i Dane DeHaan na okładce V Magazine 2
 
>
 
 

Top modelka Cara Delevingne w towarzystwie amerykańskiego aktora Dane'a DeHaana pojawiła się na okładce V Magazine. Wydanie przeznaczone na sezon lato 2017 zostało opatrzone dwiema okładkami. Sesja to promocja filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" Luca Bessona, w którym para gra główne role. Valerian czyli Dane DeHaan i Laurelina,Cara Delevingne to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.


Cara Delevingne niedawno zagrała w "Legionie samobójców" i "Papierowych miastach". Oprócz niej i znanego z "Niesamowitego Spidermana 2" Dana DeHaana, w nowym filmie Bessona będzie można zobaczyć nominowanego do Oscara, laureata Złotego Globu Clive'a Owena, czterokrotnie nominowanego do Oscara Ethana Hawke'a i ikonę kina lat 80. – Rutgera Hauera. Na ekranie pojawi się też Rihanna.

Autorem zdjęć okładkowych, jak rowniez towarzyszącym im sesjom jest Karl Lagerfeld, a o stylizacje aktorów zadbała Amanda Harlech, która ubrała parę w projekty z kolekcji Chanel, Miu Miu oraz Prada.
Źródło foto: profil Instagram V Magazine (@vmagazine)
www.instagram.com/p/BTT4pHABp1j/
www.instagram.com/p/BTT2NjYB7MU/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto