Cara Delevingne twarzą nowej linii Dior "Capture Youth"

Top modelka, utalentowana aktorka oraz brytyjska "it girls", Cara Delevingne została nową ambasadorką francuskiego domu mody Dior. Dla marki Dior Brytyjka jest uosobieniem nowoczesnej piękności oraz odpowiednią osobą do promocji nowej rewolucyjnej linii Dior Skincare Capture Youth. Dzisiejsze trzydziestolatki, poza codziennym rytuałem pielęgnacyjnym – który cenią za proste, bezpośrednie i kompleksowe oddziaływanie na pierwsze oznaki starzenia się skóry – chciałyby również korzystać ze specjalistycznej pielęgnacji, aby zwycięsko stawiać czoła wszystkim wyzwaniom dnia codziennego. Właśnie dla takich wymagających kobiet, Dior stworzył Capture Youth.


Linia Capture Youth została opracowana we współpracy z Université Pierre i Marie Curie, gdzie Dior Science odkryła wewnątrzkomórkowy system obronny przeciwutleniaczy, zwany glioksalazą, który kontroluje zdolność skóry do walki z widocznymi oznakami starzenia oraz opóźnia ich powstawanie. Linia zawiera wyciąg z torfu florenckiego, zdolny do zwiększenia aktywności układu obronnego skóry.

"Im wcześniej zaczniemy zabezpieczać skórę przed starzeniem, tym większą mamy szansę by zachować młodzieńczy wygląd  przez długi, długi czas" – powiedział w wywiadzie dla portalu WWD Edouard Mauvais-Jarvis, dyrektor ds. Ochrony środowiska i dyrektor ds. Komunikacji naukowej Parfums Christian Dior.

Seria kosmetyków do pielęgnacji Dior Skincare Capture Youth to niewątpliwie kolejna próba dotarcia do milenijnych konsumentów, do których skierowana była także linia Hydra Life o intensywnym działaniu nawilżającym, wzbogacona jednocześnie w odmładzające serum pozwalające aktywnie przeciwdziałać pojawianiu się pierwszych oznak starzenia się.

W styczniu 2018 roku Dior zaprezentuje pięć rodzajów serum Capture Youth, z których każde przeznaczone jest do rozwiązywania różnych problemów skóry - liftingujące, wygładzające, matujące, wypełniające i przywracające blask.
Źródło foto: strona oficjalna Dior DiorMag
www.dior.com/diormag/de_deAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności