Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański w walce z Covid-19

<
Gallery image
>
Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański 1
<
Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański 1Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański 2Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański 3Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański 4
 
>
 
 

Carolina Herrera wspiera rząd hiszpański w produkcji artykułów sanitarnych podczas kryzysu Covid-19: dostosowuje swoje linie produkcyjne odzieży do wytwarzania masek i fartuchów szpitalnych, aby zaspokoić ogromne zapotrzebowanie na sprzęt ochronny.


Carolina Herrera produkuje maski i fartuchy dla personelu medycznego i pracowników przemysłu spożywczego do walki z Covid-19.

Atelier Carolina Herrera w Hiszpanii realizuje obecnie dwa procesy produkcyjne, działając w ścisłej współpracy z organami służby zdrowia. Jeden z nich to maski i fartuchy przeznaczone dla personelu medycznego, dostarczane do szpitali i centrów medycznych po uprzedniej sterylizacji. Drugi polega na wytwarzaniu masek dla pracowników branży spożywczej, którzy zapewniają społeczeństwu niezbędne wsparcie w tych bezprecedensowych czasach.

Carolina Herrera dąży do nieustannej współpracy ze społecznością, instytucjami i przemysłem, aby prowadzić wspólną walkę z Covid-19. Marka dostosowuje wszystkie dostępne zasoby, aby oferować to, co potrafi najlepiej – z poczucia odpowiedzialności i zaangażowania na rzecz naszego społeczeństwa.

W ramach współpracy z organami władzy Carolina Herrera dołącza do swojej spółki macierzystej Puig, aby wytwarzać niezbędne materiały ochronne. Firma Puig dostosowała swoją linię produkcyjną w Vacarisses (Barcelona) do produkcji żelu dezynfekującego.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności