Cate Blanchett i Chris Hemsworth gwiazdami listopadowego Vogue Australia

Cate Blanchett i Chris Hemsworth zostali gwiazdami listopadowego Vogue Australia. Para zagrała razem w filmie "Thor: Ragnarok", który jest kontynuacją filmów "Thor" z 2011 oraz "Thor: Mroczny świat" z 2013 roku. Thor, w ktorego wcielil sie Chris Hemsworth zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli czyli Cate Blanchett oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers - niesamowitym Hulkiem. Światowa premiera miała miejsce 10 października 2017 roku w Los Angeles.


Autorem okładki będącej zarówno promocją filmu jest Will Davidson. Cate Blanchett prezentuje projekty z jesienno-zimowej kolekcji Louis Vuitton, natomiast Chris Hemsworth marki Jac + Jack oraz Sandro.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia @vogueaustralia
www.instagram.com/p/BahvH40n-jQ/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności