CHANEL otworzył swój pierwszy butik w czeskiej Pradze

<
Gallery image
>
CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 1
<
CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 1CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 2CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 3CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 4CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 5CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 6CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 7CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 8CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 9CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 10CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 11CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 12CHANEL - pierwszy butik w czeskiej Pradze 13
 
>
 
 

Chanel otworzył swój pierwszy butik w czeskiej Pradze, dedykowany modzie, zapachom oraz pielęgnacji i makijażu.

16 czerwca 2022 r. Chanel otworzył drzwi swojego długo oczekiwanego pierwszego butiku w czeskiej Pradze, w budynku z epoki Art Deco przy ulicy Pařížská, w historycznym sercu Starego Miasta.


Na powierzchni 360 metrów kwadratowych, dwupoziomowa przestrzeń prezentuje najnowsze kreacje Chanel autorstwa Virginie Viard w zakresie produktów Ready-to-Wear, torebek, drobnej galanterii skórzanej, butów, biżuterii kostiumowej i okularów. Ponadto goście będą mogli odkryć wybór zegarków i biżuterii, w tym kultowe i ponadczasowe zegarki J12, Première i Boy·Friend, a także emblematyczną kolekcję biżuterii Coco Crush. Butik zostanie otwarty z kolekcją Chanel Métiers d'art 2021/22, zaprezentowaną po raz pierwszy w grudniu 2021 r. w le19M, symbolicznej nowej lokalizacji zainicjowanej przez House of Chanel w celu ukazania doskonałości Métiers d'art Mody i ich savoir-faire w Paryżu.

Sąsiadująca, ale połączona, przestrzeń Fragrance & Beauty o powierzchni 40 metrów kwadratowych zaprezentuje pełne portfolio zapachów, makijażu i pielęgnacji skóry Chanel. Najważniejsze to Paris-Paris, najnowsze perfumy z kolekcji Les Eaux de Chanel, olfaktoryczna przygoda nasycona świeżymi, pikantnymi nutami róży damasceńskiej. Pojawią się również ekscytujące nowe dodatki do kolekcji makijażu Les Beiges oraz nowa holistyczna i ekologiczna linia kosmetyków Nº1 de Chanel.

W tym projekcie nowojorski architekt i wieloletni współpracownik Peter Marino po raz kolejny uchwycił urok i ponadczasową nowoczesność Chanel, rozwijając kody House. Udekorowany w emblematycznej palecie kolorów Chanel, obejmującej czerń, biel, beż i złoto, sklep oferuje wykwintne, wykonane na zamówienie meble, marmurowe podłogi i jasne tweedy, które podkreślają jego ciepły, gościnny charakter. Niestandardowe dywany i ręcznie nakładane powłoki ścienne dodatkowo podkreślają wyjątkowość tego butiku, zaprojektowanego zgodnie z najnowszymi standardami. Wśród kluczowych elementów monumentalne kamienne schody prowadzą na drugi poziom, gdzie jasny i przestronny salon obuwniczy wita gości eleganckim wachlarzem najnowszych stylów.

Zgodnie z kulturą Chanel wspierania sztuki, dzieła zamówione specjalnie dla tej przestrzeni to między innymi "Torso" Johana Cretena, "Gold Collage" Roberta Greene'a i "Camelia" Sheltera Serry.

Ten nowy butik, będący wyrafinowaną, ekscytującą wizytówką kreatywności i savoir-faire Chanel, obiecuje wyjątkowe i niezapomniane wrażenia zakupowe w stolicy Czech.

CHANEL
Pařížská 22
110 00 Praga
Republika Czeska

Telefon: + 420 296 677 960
Czynny: od poniedziałku do soboty: 10:00 do 19:00

www.chanel.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-06-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES