CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli

<
Gallery image
>
CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 1
<
CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 1CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 2CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 3CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 4CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 5CHANEL otworzył tymczasowy butik w Marbelli 6
 
>
 
 

9 lipca CHANEL otworzył swój pierwszy efemeryczny butik w Hiszpanii, w mieście Marbella, znanym hiszpańskim kurorcie nadmorskim i historycznym miejscu na wybrzeżu Morza Śródziemnego w Andaluzji. Butik CHANEL znajduje się w samym sercu hotelu Marbella Clu. Jego wystrój nawiązuje do prywatnej nadmorskiej willi - zgodnie z rajską scenerią i wyluzowanym, wewnętrznie andaluzyjskim nastrojem hotelu. Pomieszczenia zalane naturalnym światłem i nasycone spokojnym i przyjemnym otoczeniem, dotykiem ziemistych materiałów i bujnej roślinności zapewniają łatwe przemieszczanie się.


CHANEL z przyjemnością wita klientów w sezonowym butiku w Marbelli od 9 lipca do września.

Goście butiku witani są przez pracowników hotelu na patio, a następnie przechodzą do salonowych przestrzeni wyposażonych w wygodne sofy, które zachęcają do odpoczynku i obejrzenia najnowszej kolekcji Ready-to-Wear, butów i akcesoriów.

Tam odwiedzający najpierw odkryją kolekcję CHANEL COCO BEACH 2021 - dostępną wyłącznie w wybranych butikach CHANEL na całym świecie, a następnie w salonie Ready-to-Wear niezwykle radosną, tętniącą życiem kolekcję Ready-to-Wear wiosna-lato 2021 oraz kolekcję 2020/21 Métiers d'art "Le Château des Dames". W butiku znajduje się również wybór toreb i akcesoriów, a także kultowe kolekcje biżuterii J12 Watch i COCO CRUSH Fine Jewellery, kolekcja zapachów LES EAUX, a także emblematyczne perfumy CHANEL N°5, które w tym roku świętują 100-lecie.


Marbella Club Hotel
Bulevar Principe Alfonso von Hohenlohe s/n
Marbella / Malaga

Otwarte od lipca do września, od poniedziałku do niedzieli
Od 11:00 do 23:00
Od lipca do wrześniaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-07-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES