Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition

<
Gallery image
>
Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 1
<
Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 1Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 2Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 3Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 4Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 5Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 6Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 7Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 8Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 9Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 10Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 11Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 12Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 13Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 14Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 15Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 16Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 17Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition 18
 
>
 
 

W 2018 roku Chopard obchodził trzy dekady partnerstwa z wyścigiem Mille Miglia "La corsa più bella del mondo", którego trasa biegnie przez pętlę o długości 1600 km z Brescii do Rzymu. Ten wyjątkowo zgrany duet świata sportów motorowych wraz z duchem marki, odzwierciedla pasję współprzewodniczącego Karla-Friedricha Scheufele do klasycznych samochodów. Pierwsza współpraca Chopard z rajdem rozpoczęła się w 1998 r. i do dziś jest kontynuowana. Poza aspektami motoryzacyjnymi Mille Miglia 2019 to słodka woń włoskich zapachów, urok toskańskich wiosek położonych na wzgórzach, kręte drogi Lombardii pędzone przez kierowców poruszających się po prawie 1600 - kilometrowej trasie. Legendarny konkurs, w którym Chopard jest oficjalnym czasomierzem, Enzo Ferrari bez wahania nazwał "La corsa più bella del mondo" (najpiękniejszy wyścig na świecie). Wyjątkowemu spotkaniu towarzyszy ponad 400 historycznych samochodów wraz z ich  kierowcami oraz wszyscy wielbiciele tych mechanicznych cudów. W tle zaś pobrzmiewa unikalny ryk maszyn. Warto wspomnieć, że duch tego wyścigu niesie wspomnienia najlepszych czasów w sporcie motorowym. Rajd rozpoczął się w latach dwudziestych i został wskrzeszony w 1977 r. Historia zatacza koło, a beztroski klimat Dolce Vita jest dodatkowym atutem.


Chopard jest kluczowym partnerem tego legendarnego konkursu. Więzi te szczególnie widoczne są w kolekcji zegarków Mille Miglia. Charakter sportowy jest lekko zabarwiony modnymi retro akcentami. Na szczególną uwagę zasługuje czasomierz, który zawiera historyczne kody ujęte w nowoczesnym oraz bezkompromisowym wydaniu. Model Mille Miglia 2019 Race Edition wyraźnie ilustruje mix sportu wraz z akcentami vintage. Dostępne są dwa modele. Pierwszy to 250-częściowa wersja ze stali i 18-karatowego różowego złota, który przywołuje na myśl sportowe przeżycia. Natomiast druga wersja wykonana jest z 1000-częściowej stali nierdzewnej. Wytrzymała obudowa stworzona została myślą o mężczyznach, dla których życie składa się z samych ostrych zakrętów.

Solidna, wysokowydajna wersja Mille Miglia 2019 Race Edition, należąca do kolekcji Mille Miglia GTS pierwotnie zaprezentowana była w 2015 roku, jest bardzo funkcjonalna, na szczególną uwagę zasługują dwa ergonomicznie zaprojektowane popychacze chronografu. Wskazówki są pokryte Super-LumiNova®, zapewniając doskonałą czytelność zarówno w dzień, jak i w nocy. Aby na tarczy pozostawić jak najwięcej miejsca, sekundy wewnętrzne wskazywane przez dedykowaną wskazówkę sekundową zostały zintegrowane w wewnętrznym pierścieniu ramki, co ułatwia przejrzystość zegarka w trakcie jazdy. Dwa liczniki chronografu, ustawione wzdłuż osi pionowej z minutami na godzinie 12 i na godzinie 6, pojawiają się w kolorze antracytowo-szarym z białym transferem, tworząc idealny kontrast ze srebrną tarczą z małymi sekundami o godzinie 9.

Kolekcja Mille Miglia to połączenie elegancji wraz ze stylem sportowym. Codzienna eskapada z zegarkiem na nadgarstku, wywołuje dreszczyk emocji porównywalny do adrenaliny, która towarzyszy uczestnikom rajdu. Wszystko to jest obsługiwane przez nieubłaganie dokładny i niezawodny mechanizm. Duch wyścigu pozostaje zawsze obecny, nawet dla tych, którzy nie są na linii startu w dniu 15 maja.

Po więcej modowych inspiracji i na zakupy zapraszamy do butiku marki Noble Place w Galerii Mokotów w Warszawie oraz do sklepu online https://nobleplace.pl/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 04-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności