Cindy Crawford na trzech okładkach Vogue España

<
Gallery image
>
Cindy Crawford na trzech okładkach Vogue España 1
<
Cindy Crawford na trzech okładkach Vogue España 1Cindy Crawford na trzech okładkach Vogue España 2
 
>
 
 

Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, tancerka, modelka, trenerka aerobiku, Cindy Crawford została gwiazdą październikowego wydania Vogue España, które w tym miesiącu promują aż trzy okładki z wizerunkiem Cindy. W kwietniu 1988 roku Cindy zdobiła pierwszą okładkę debiutującego wtedy Vogue España.  Październikowym wydaniem redakcja magazynu kończy okres świętowania swojego jubileuszu, który rozpoczął się w kwietniowym numerem z udziałem czterech top modelek: Birgit Kos, Blanca Padilla, Luna Bijl oraz Yasmin Wijnaldum.


Powód, dla którego Cindy Crawford została wybrana na pierwszą okładkę hiszpańskiej edycji, jest ściśle związanym z jej charakterystyczną urodą, a dokładnie z słynnym pieprzykiem nad górną wargą, który dla fotografa Erica Bomana świadczył o uderzającym podobieństwie modelki do Carmen, To był jeden z powodów, drugi, to fakt iż Crawford była już jedną z najbardziej poszukiwanych modelek tamtych czasów.

W najnowszym wydaniu Cindy pozuje przed obiektywem fotografa mody Sebastiana Faena w stylizacjach Patricka Mackie, który na potrzeby sesji wybrał dla gwiazdy szykowną bluzkę, spodnie i sombrero z kolekcji Marc Jacobs, elegancką czarną suknię i kolczyki Saint Laurent by Anthony Vaccarello oraz kurtkę Ralph Lauren z kolekcji podsumowującej pół wieku w branży słynnego projektanta.Źródło foto: profil FB Vogue España
www.instagram.com/p/Bn6eStllnix/?taken-by=voguespain
www.instagram.com/p/Bn6eeZ-lLaA/?taken-by=voguespain
www.instagram.com/p/Bn6eptmlfkq/?taken-by=voguespainAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 16-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności