Claire Foy dla listopadowego Vogue US

Brytyjska aktorka, laureatka Złotego Globu oraz Nagrody Emmy dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym, za rolę młodej królowej Elżbiety II w serialu "The Crown", Claire Foy została gwiazdą listopadowego Vogue US.


Foy stała się powszechnie znana własnie dzięki tej roli oraz publicznemu ujawnieniu różnic w wynagrodzeniu między nią a jej ekranowym partnerem, Mattem Smithem. Producenci "The Crown", którzy ujawnili informację podczas konferencji w Jerozolimie, różnicę w płacach między dwójką aktorów tłumaczą większą popularnością Matta Smitha. Przed występem w "The Crown" przez trzy lata wcielał się on w kolejną inkarnację Doktora Who.

Ostatnio aktorka wymieniła swoją tiarę na pełnowartościową i wymagającą fizycznie rolę Lisbeth Salander w filmie "The Girl in the Spider's Web" będącym kolejną odsłoną serii filmów opartych na bestsellerowej serii "Millenium" stworzonej przez Stiega Larssona. Premiera filmu 26 października 2018 roku.

Claire Foy dla Vogue US wystąpiła przed obiektywem  Davida Simsa pozowała w stylizacjach autorstwa Camilli Nickerson, która do sesji wybrała projekty renomowanych domów mody m.in.: Saint Laurent by Anthony Vaccarello, Alexander McQueen, Gucci, Miu Miu, Prada i Louis Vuitton.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10156499108372279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności