Cztery subtelne okładki lutowego wydania Vogue Deutsch

<
Gallery image
>
Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 1
<
Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 1Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 2Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 3Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 4Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 5Cztery okładki lutowego wydania Vogue Deutsch 6
 
>
 
 

Lutowe wydanie Vogue Deutsch obwołuje luty 2018 miesiącem naturalności. Z tej okazji prezentuje cztery okładki z portretowymi fotografiami Daniela Jacksona, na których prezentują się m.in.: Anna Ewers, Faretta, Grace Elizabeth i Raquel Zimmermann.


Modelki pozują w klasycznych trenczach z kolekcji Michael Kors na nowy sezon wiosna-lato 2018 lansując przy tym naturalny makijaż make-up free autorstwa make up artist - Rome Soleimani. Czyżby w dobie łatwo dostępnej medycyny estetycznej, programów graficznych i filtrów upiększających nadchodziło zapotrzebowanie na naturalne, świeże looki będące wyznacznikiem prawdziwego piękna nawet gdy ono nie jest perfekcyjne?

Źródło foto: profil Instagram Vogue Deutschland (@voguegermany)
www.instagram.com/p/BdxI850nzQH/?taken-by=voguegermany
www.instagram.com/p/BdvXDkMnXl6/?taken-by=voguegermany
www.instagram.com/p/BduHXgDnZc1/?taken-by=voguegermany
www.instagram.com/p/Bdmes1eBMuu/?taken-by=voguegermanyAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności