Daisy Ridley na okładce listopadowego Vogue US

Brytyjska aktorka filmowa i telewizyjna Daisy Ridley została gwiazdą listopadowego Vogue US. Sesja jest zapewne promocją najnowszej części sagi "Gwiezdne Wojny - Ostatni Jedi", którego premiera światowa zaplanowana jest na 15 grudnia. Karera Daisy nabrała tempa kiedy to w 2015 roku reżyser J.J. Abrams zbierając obsadę do poprzedniej części Gwiezdnych wojen zatytułowanej "Przebudzenia Mocy” postawił na młodych aktorów, twarze prawie anonimowe dla widzów. Reżyserowi zależało na tym, aby w jego dziele można było zobaczyć bohaterów, nie gwiazdy.


"Szukaliśmy kogoś nowego. Ta postać musiała być wrażliwa i twarda, słodka i przerażająca. Znalezienie kogoś kto byłby nieznany oraz posiadałby te wszystkie cechy zajęło nam sporo czasu. Spotkaliśmy się z wieloma wspaniałymi osobami, ale czekaliśmy właśnie na Daisy. Była w stanie wykonać wszystkie rzeczy, których od niej oczekiwaliśmy. Na przesłuchaniu rozwaliła mi głowę tym co potrafi. Pokazała głębię walki, łzy leciały po jej twarzy, a ja pomyślałem, że to niesamowite. Poprosiłem, żeby powtórzyła scenę, a ona to zrobiła, to było świetne." - powiedział wówczas reżyser.

W najnowszym wydaniu "biblii mody" aktorka pozuje przed obiektywem genialnego Mario Testino w stylizacjach redaktor mody Tonne Goodman. Na zdjęciu okładkowym Ridley wystąpiła w sukience z kolekcji Saint Laurent, natomiast w futurystycznej sesji prezentuje kreacje Valentino, J.W. Anderson czy Tom Ford.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155583797857279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności