Daisy Ridley na okładce listopadowego Vogue US

Brytyjska aktorka filmowa i telewizyjna Daisy Ridley została gwiazdą listopadowego Vogue US. Sesja jest zapewne promocją najnowszej części sagi "Gwiezdne Wojny - Ostatni Jedi", którego premiera światowa zaplanowana jest na 15 grudnia. Karera Daisy nabrała tempa kiedy to w 2015 roku reżyser J.J. Abrams zbierając obsadę do poprzedniej części Gwiezdnych wojen zatytułowanej "Przebudzenia Mocy” postawił na młodych aktorów, twarze prawie anonimowe dla widzów. Reżyserowi zależało na tym, aby w jego dziele można było zobaczyć bohaterów, nie gwiazdy.


"Szukaliśmy kogoś nowego. Ta postać musiała być wrażliwa i twarda, słodka i przerażająca. Znalezienie kogoś kto byłby nieznany oraz posiadałby te wszystkie cechy zajęło nam sporo czasu. Spotkaliśmy się z wieloma wspaniałymi osobami, ale czekaliśmy właśnie na Daisy. Była w stanie wykonać wszystkie rzeczy, których od niej oczekiwaliśmy. Na przesłuchaniu rozwaliła mi głowę tym co potrafi. Pokazała głębię walki, łzy leciały po jej twarzy, a ja pomyślałem, że to niesamowite. Poprosiłem, żeby powtórzyła scenę, a ona to zrobiła, to było świetne." - powiedział wówczas reżyser.

W najnowszym wydaniu "biblii mody" aktorka pozuje przed obiektywem genialnego Mario Testino w stylizacjach redaktor mody Tonne Goodman. Na zdjęciu okładkowym Ridley wystąpiła w sukience z kolekcji Saint Laurent, natomiast w futurystycznej sesji prezentuje kreacje Valentino, J.W. Anderson czy Tom Ford.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155583797857279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto