Daisy Ridley na okładce V Magazine

Promocja najnowszej części sagi "Gwiezdne Wojny - Ostatni Jedi", którego premiera światowa zaplanowana jest na 15 grudnia 2017 roku nabiera tempa. Ostatnio prezentowaliśmy okładkę listopadowego wydania Vogue US, na której podziwiać mogliśmy brytyjską aktorkę Daisy Ridley wcielająca się w rolę Rey, a teraz przedstawiamy sesję z udziałem gwiazdy dla najnowszego wydania V Magazine zima 2017.


Kariera Daisy nabrała tempa kiedy to w 2015 roku reżyser J.J. Abrams zbierając obsadę do poprzedniej części Gwiezdnych wojen zatytułowanej "Przebudzenia Mocy" postawił na młodych aktorów, twarze prawie anonimowe dla widzów. Reżyserowi zależało na tym, aby w jego dziele można było zobaczyć bohaterów, nie gwiazdy. Postaci wrażliwej, a zarazem twardej, słodkiej i przerażającej. Choc chętnych było wielu reżyser czekał na Daisy.

"Na przesłuchaniu rozwaliła mi głowę tym co potrafi. Pokazała głębię walki, łzy leciały po jej twarzy, a ja pomyślałem, że to niesamowite. Poprosiłem, żeby powtórzyła scenę, a ona to zrobiła, to było świetne" - powiedział wówczas reżyser.

Odtwórczyni roli Rey do najnowszej sesji pozowała przed obiektywem słynnego duetu fotografów Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin.
Stylizacja autorstwa Mel Ottenberg to przede wszystkim projekty z kolekcji Louis Vuitton, Gucci, Gosha Rubchinskiy x Burberry oraz Fendi.


Źródło foto: profil Instagram V Magazine @vmagazine
www.instagram.com/p/Ba7VX8jgNhb/?taken-by=vmagazineAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności