Dakota Fanning na okładce lutowego Vogue Australia

Amerykańska modelka i aktorka młodego pokolenia Dakota Fanning została gwiazdą lutowego wydania Vogue Australia. Sesja to promocja pierwszego serialu telewizyjnego z jej udzialem. Młoda aktorka wcielila się w Sarę Howard, pracownika nowojorskiej policji, która jest zdeterminowana do zostania pierwszą kobietą detektyw na swoim posterunku. Sara dołączy do dwóch mężczyzn, aby razem rozwiązać zagadkę serii morderstw z 1896 roku. W pozostałych rolach zobaczymy Daniela Brühla, który zagra psychologa, dr Lazlo Kreizlera, oraz Luke'a Evansa, który wcieli się w Johna Moore'a - dziennikarza jednej z gazet. Zdjęcia zrealizowano w Budapeszcie. Serial powstał we współpracy z Paramount Television oraz Turner's Studio T. Reżyserem i producentem wykonawczym jest nominowany do nagrody BAFTA Jakob Verbruggen. Odcinkowa seria Paramount Television ma właśnie swoją amerykańską premierę na kanale TNT. Poza Stanami Zjednoczonymi (i Francją) prawa do serialu należą jednak do Netflix. Dzięki temu Dakota Fanning pojawi się rowniez w Polsce, ale dopiero w kwietniu 2018 roku.


Dla australijskiej "biblii mody" Dakota pozowała przed obiektywem Emmy Summerton w stylizacjach autorstwa Natashy Royt, która na potrzeby sesji ubrała aktorkę w projekt z kolekcji Gucci.

Źródło foto: profil FB Vogue Australia
www.facebook.com/VogueAustralia/photos/a.417935007460.228993.274799892460/10155084375102461/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności