Dakota Fanning na okładce lutowego Vogue Australia

Amerykańska modelka i aktorka młodego pokolenia Dakota Fanning została gwiazdą lutowego wydania Vogue Australia. Sesja to promocja pierwszego serialu telewizyjnego z jej udzialem. Młoda aktorka wcielila się w Sarę Howard, pracownika nowojorskiej policji, która jest zdeterminowana do zostania pierwszą kobietą detektyw na swoim posterunku. Sara dołączy do dwóch mężczyzn, aby razem rozwiązać zagadkę serii morderstw z 1896 roku. W pozostałych rolach zobaczymy Daniela Brühla, który zagra psychologa, dr Lazlo Kreizlera, oraz Luke'a Evansa, który wcieli się w Johna Moore'a - dziennikarza jednej z gazet. Zdjęcia zrealizowano w Budapeszcie. Serial powstał we współpracy z Paramount Television oraz Turner's Studio T. Reżyserem i producentem wykonawczym jest nominowany do nagrody BAFTA Jakob Verbruggen. Odcinkowa seria Paramount Television ma właśnie swoją amerykańską premierę na kanale TNT. Poza Stanami Zjednoczonymi (i Francją) prawa do serialu należą jednak do Netflix. Dzięki temu Dakota Fanning pojawi się rowniez w Polsce, ale dopiero w kwietniu 2018 roku.


Dla australijskiej "biblii mody" Dakota pozowała przed obiektywem Emmy Summerton w stylizacjach autorstwa Natashy Royt, która na potrzeby sesji ubrała aktorkę w projekt z kolekcji Gucci.

Źródło foto: profil FB Vogue Australia
www.facebook.com/VogueAustralia/photos/a.417935007460.228993.274799892460/10155084375102461/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto