Dakota Johnson w październikowym Vogue Australia

<
Gallery image
>
Dakota Johnson w październikowym Vogue Australia 1
<
Dakota Johnson w październikowym Vogue Australia 1
 
>
 
 

Dakota Johnson - aktorka, której popularność przyniósł film "50 twarzy Greya" - została gwiazdą najnowszego wydania Vogue Australia. To nie pierwszy raz kiedy Dakota zdobi okładkę tak prestiżowego magazynu o modzie Vogue. W lutym 2015 roku debiutowała na łamach amerykańskiej edycji, następnie w lutym 2016 roku trafiła do brytyjskiego wydania, w lutym 2017 ponownie pojawiła siw na okładce Vogue US. oraz październiku 2017 roku w Vogue España.


Najnowsze przedsięwzięcie aktorki to październikowe wydanie Vogue Australia, gdzie w czerwonej sukni z kolekcji Gucci pozuje przed obiektywem Emmy Summerton.  28-letnia córka Melanie Griffith i Dona Johnsona własnie promuje najnowszy horror włoskiego reżysera Luki Guadagnino - "Suspiria", w którym gra główną rolę. "Suspiria" to remake włoskiego horroru o tym samym tytule, który opowiada o szkole baletnic, w której zaczynają się dziać różne bardzo przerażające sytuacje. Poza Dakotą Johnson w roli tancerki Susie Bannion i Tildą Swinton w roli dyrektorki Madame Blanc, w filmie "Suspiria" zobaczymy również Chloe Grace Moretz. Na ekranie pojawi się również Mia Goth, Jessica Harper i Małgorzata Bela – polska aktorka i modelka. Film trafi na ekrany kin 2 listopada 2018 roku.Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/Bn146qxBsgF/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 16-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności