Debiut Vogue Man Arabia

Po rocznej publikacji Vogue Man Arabia w wersji cyfrowej przyszedł czas na wersję drukowaną. Pierwszą debiutancką okładkę zdobi zdjęcie egipskiego aktora i muzyka Tamera Hosny.


"Chciałbym pogratulować zespołowi @voguearabia uruchomienia magazynu @voguemanarabia, gdzie miałem przyjemność być na okładce jego pierwszej edycji #voguemagazine #voguemanarabia" - napisał Hosny na swoim profilu Instagram.

W wywiadzie towarzyszącym sesji okładkowej Tamer zdradza, jak wielkim zaszczytem była dla niego umieszczenie odcisku swoich dłoni i stóp w chodniku przed gmachem TCL Chinese Theatre w Hollywood, pośród wcześniej uhonorowanych hollywoodzkich gwiazd, między innymi: Stevena Spielberg, Meryl Streep, Harrisona Ford, Michaela Jacksona, Ala Pacino, Marilyn Monroe czy Brada Pitta. Dzięki temu Hosny stał się pierwszym egipskim i pierwszym arabskim artystą, który otrzymał ten zaszczyt.
Aktor nie potrzebuje rekomendacji, ani przedstawiania na Bliskim Wschodzie. Jego 7,5 milion obserwujących na Instagramie oraz 18 milionów fanów na Facebooku świadczy o jego wielkiej popularności.

Hosny rozpoczął karierę solową w 2006 roku albumem "Hob". W 2013 roku nagrał piosenkę z amerykańskim wokalistą i raperem kubańskiego pochodzenia - Pitbullem i amerykańskim raperem i piosenkarzem R&B - Akonem zatytułowaną "Arabian Knight".  Współpracował także z Snoopem Doggiem w teledysku, w którym amerykański raper pojawia się w tradycyjnych egipskich ubraniach.

Premierowe wydanie Vogue Man Arabia przeznaczone jest na sezon jesień-zima 2017/18. Autorem okładki jest Mazen Abusrour.

Źródło foto: profil Instagram
www.instagram.com/p/BZ3gJafHbBO/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności