Diloneto na okładce Vogue Nederland

Modelkę Diloneto wyróżnia przede wszystkim burza krótkich czarnych loków i uroczy uśmiech. 23-latka z Long Island zadebiutowała w dwa lata temu na pokazie marki Bottega Venetta, a wkrótce potem mogliśmy ją już oglądać na wybiegu Victoria’s Secret. Dilone przyjechała do Nowego Jorku z Dominikany, żeby spełnić swoje marzenia o aktorstwie, jednak po tym, jak zaproponowano jej pracę modelki w agencji DNA, postanowiła odłożyć swoje plany o podbiciu Holywood na później.


W krótkim czasie udało jej się już wystąpić na okładce m.in. francuskiego wydania Elle i pójść w pokazach domów mody Chloe, Dries von Noten, Missoni czy Balmain. Teraz do swojego portfolio może dopisać majowe wydanie Vogue Nederland gdzie pozowała przed obiektywem Giampaolo Sgura w stylizacjach redakor naczelnej niemieckiej "biblii mody" Christiane Arp.
Źródło foto: profil FB Vogue Nederland
www.facebook.com/VogueNL/photos/a.155066154602604.29557.136067283169158/1487172644725275/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności