Dom mody Karl Lagerfeld współpracuje z L'Oréal Paris w kolekcji makijażu

<
Gallery image
>
Karl Lagerfeld współpracuje z L'Oréal Paris 1
<
Karl Lagerfeld współpracuje z L'Oréal Paris 1Karl Lagerfeld współpracuje z L'Oréal Paris 2
 
>
 
 

Dom mody Karl Lagerfeld ogłosił wyłączną współpracę z L'Oreal Paris w kolekcji makijażu. Zainicjowana przez nieżyjącego projektanta, kolekcja będzie połączeniem rock-chic stylu marki z poczuciem paryskiej elegancji.


"Ta linia makijażu naprawdę odzwierciedla świat marki Karl Lagerfeld i to, co Karl kochał w makijażu - często stosował cienie do powiek jako kolory w swoich szkicach. L’Oreal Paris ma wszechstronne przesłanie piękna dla wszystkich. Karl chciał aby współpraca rezonowała z jego marką i wywarła rzeczywisty wpływ na wielu ludzi" - powiedziała Caroline Lebar, Head of Image and Communication at Maison Karl Lagerfeld.

Uzupełnieniem kolekcji będzie efektowna kampania inspirowana najbardziej znanymi cytatami Karla Lagerfelda i natychmiast rozpoznawalnymi kodami.

"Dla L’Oreal Paris wszystkie nasze wspolprace z projektantami mody są zaszczytem, ale ten projekt jest szczególnie znaczący. Podczas gdy Karl odwrócił hierarchię krajobrazu, aby zdemokratyzować modę, L'Oreal Paris jest zaangażowany w tworzenie piękna zgodnie z własnymi zasadami i pragnieniami kobiet. Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie światu makijażu zrodzonego z tego kreatywnego połączenia: rockowego szyku Karl Lagerfeld i wzmocnionej wizji piękna L’Oreal Paris" - powiedziała Delphine Viguier, L’Oreal Paris Global Brand President.

"Dla domu mody Karl Lagerfeld jest to ekscytujący moment, aby połączyć te dwie paryskie ikony mody w jednej fascynującej współpracy i ożywić to w tak fajny sposób - i na sposób Karla" - powiedział Pier Paolo Righi, CEO Karl Lagerfeld.

Linia makijażu Karl Lagerfeld X L'Oreal Paris pojawi się 27 września 2019 roku, w przeddzień Paris Fashion Week wiosna-lato 2020.
Źródło foto: profil FB Karl Lagerfeld
www.facebook.com/karllagerfeld/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 30-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności