Dua Lipa na okładce styczniowego Vogue UK

<
Gallery image
>
Dua Lipa na okładce styczniowego Vogue UK 1
<
Dua Lipa na okładce styczniowego Vogue UK 1Dua Lipa na okładce styczniowego Vogue UK 2
 
>
 
 

Brytyjska wokalistka, autorka tekstów piosenek i modelka Dua Lipa została gwiazdą styczniowego wydania Vogue UK. Sesja okładkowa została wykonana przez Nadine Ijewere, która stała się pierwszą w historii magazynu czarnoskórą kobietą wykonującą właśnie taką sesję. Na okładce magazynu Lupa prezentuje stylizacje autorstwa Kate Phelan, która wybrała dla bohaterki styczniowego wydania sukienkę z kolekcji Gucci.


Po za sesją, która odbyła się na tle górskich krajobrazów Dua Lipa udzieliła także wywiadu w, którym opowiedziała o swoich sposobach na radzenie sobie z kompleksami.

"Czuję się pewnie w swoim ciele. Zawsze znajdzie się coś, czego w sobie nie lubisz, ale o wiele zdrowiej jest codziennie prowadzić wewnętrzny dialog, i mówić, co ci się w sobie najbardziej podoba. Wolę mówić sobie: "Wiesz co, twoja skóra wygląda świetnie, nie musisz nosić tyle makijażu", zamiast "O Boże, w tym tygodniu codziennie wieczorem jadłaś makaron". Trudno z takimi radami piosenkarki się nie zgodzić. Pozytywne myślenie i pogoda ducha to podstawa i więcej powodów, by kochać Lipę. Dua Lipa wyraziła swoje zadowolenie i podekscytowanie towarzyszące wydaniu magazynu z jej twarzą na okładce. Piosenkarką napisała, że jest za to bardzo wdzięczna i będzie o tym zawsze pamiętać.
Źródło foto: profil FB
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2251296608234540/?type=3&theater
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2252409528123248/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności