Edie Campbell gwiazdą wakacyjnego wydania Vogue Paris

<
Gallery image
>
Edie Campbell gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris 1
<
Edie Campbell gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris 1Edie Campbell gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris 2
 
>
 
 

Gwiazdą dwóch okładek wakacyjnej edycji Vogue Paris przeznaczonego na na czerwiec-lipiec została Edie Campbell. W nadmorskiej scenerii Mauritiusu top modelka pozowała przed obiektywem Mikael'a Jansson'a w stylizacjach autorstwa redaktor naczelnej pisma Emmanuelle Alt.


Na okładkach modelka prezentuje stroje kąpielowe z kolekcji Michael Kors i Eres oraz okulary przeciwsłoneczne Stella McCartney, natomiast w sesji okładkowej odkrywa najmodniejsze fasony kostiumów kąpielowych noszone w ducie ze złocistą opalenizną projektu Calzedonia, Chanel, Rose Carmine czy Gucci.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Paris
www.instagram.com/p/BizOwExBZIC/?taken-by=vogueparis
www.instagram.com/p/Biy6hV_hWsE/?taken-by=vogueparisAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności