Eizy González na okładce lutowego Vogue México

W 2019 roku Vogue México y Latinoamérica podobnie, jak Vogue Deutsch obchodzi swój jubileusz. Redakcje magazynów z tej wyjątkowej okazji przez cały rok będą prezentować spektakularne okładki. Vogue México y Latinoamérica świętujące w tym roku 20 lecie swego istnienia wybrało na styczniową okładkę aktorkę Yalitzę Aparicio, gwiazdę filmu Alfonso Cuarona "Roma" na platformie Netflix. Na pierwszej stronie pisma umieszczono hasło "Una estrella ha nacido. In tiu´n ntav´i" ("Urodziła się gwiazda") zostało napisane po hiszpańsku i w języku Mixtec używanym przez Misteków, grupy rdzennych Meksykanów, z której pochodzi rodzina aktorki. Drugie, lutowe wydanie celebrujące jubileusz prezentuje wizerunek meksykańskiej aktorki i piosenkarki Eizy González.


"W niekończącym się poszukiwaniu "dopasowania" do stereotypów zapomnieliśmy, że ludzie zdolni do bycia prawdziwymi i inspirującymi osobowościami, znajdziemy w naszym społeczeństwie. Promowanie talentów lokalnych, meksykańskich jest ważne i jest to coś, o czym doskonale wiemy, szczególnie w tym roku, kiedy osiągnęliśmy dwudziestą rocznicę istnienia. Dlatego wybraliśmy Eizę González, aktorkę, która zachwyciła Hollywood i nie ma wątpliwości, że jest utalentowaną aktorką o obiecującej karierze, odporną i wytrwałą w obliczu każdej przeszkody oraz inspirującą kobiety do wzajemnego wspierania się, zamiast podstawiać innym nogę." - czytamy na profilu Instagram Vogue México y Latinoamérica.
Źródło foto: profil Instagram Vogue México y Latinoamérica (@voguemexico)
www.instagram.com/p/Bs_IFPEhXO_/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności