Elle Fanning gwiazdą czerwcowego Vogue US


19-letnia aktorka Elle Fanning została gwiazdą czerwcowego wydania Vogue US. Amerykańska aktorka jest młodszą siostrą Dakoty Fanning. Karierę zaczęła mając 2 lata i 11 miesięcy, kiedy to zagrała młodszą wersje swojej siostry Dakoty w filmie "Sam". Ponownie wcieliła się w młodą wersję swojej siostry w filmie "Wybrańcy obcych" grając trzyletnia Allie. Dopiero w 2003 roku Elle zagrała niezależną rolę w filmie "Małolaty u taty" jako Jamie. Jednak największy rozgłos przyniósł jej film "Czarownica" gdzie zagrała u boku Angeliny Jolie. oraz film "The Neon Demon", gdzie towarzyszyli jej Jena Malone, Karl Glusman, Bella Heathcote, Abbey Lee, Desmond Harrington, Christina Hendricks i Keanu Reeves. W tym roku do kin trafią kolejne cztery filmy z jej udziałem. Jak widać talent Fanning został w końcu dostrzeżony przez Annę Wintour, która postanowiła zaprosić gwiazdę do udziału w czerwcowym numerze.


Przed obiektywem legendarnej Annie Leibovitz pozuje w stylizacjach niezastąpionej Grace Coddington, która od 1988 pełni stanowisko dyrektora kreatywnego w amerykańskiej redakcji Vogue. Elle wciela się w rolę współczesnej księżniczki, pozując w kreacjach z kolekcji renomowanych domow mody m. in.: Valentino Haute Couture, Givenchy Haute Couture by Riccardo Tisci, Louis Vuitton, Dior, Gucci, Loewe, oraz Manolo Blahnik.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155094422722279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-06-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności