Emilia Clarke na majowej okładce Vogue España

Główna bohaterka filmu "Game of Thrones" Emilia Clarke została bohaterką majowego wydania Vogue España. Sesja zbiegła się z transmisją ostatniego sezonu "Game of Thrones", najbardziej epickiego zjawiska telewizyjnego ostatnich lat, który uczynil z Emilii prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Brytyjka przed obiektywem Thomasa Whiteside prezentuje stylizacje Simon Robins, która na potrzeby sesji wybrała dla aktorki żółtą suknię z kolekcji Valentino Haute Couture.Clarke w wywiadzie dla redakcji hiszpańskiej "biblii mody" zdradza, w jaki sposób zagrała w jednym z najbardziej udanych globalnych zjawisk telewizyjnych ostatnich czasów. - "Mój kontakt z przemysłem filmowym i telewizyjnym był prawie zerowy. Tak więc nauczyłem się i dorastałem wraz z nią [Daenerys]. To nawet wzmocniło mnie! Czy wiesz, co to znaczy rozmawiać z autorytetem przed 400 statystami? Boże, miałem ten sam strach, jaki mogła poczuć przed hordą Dothraki!"


Aktorka gromadzi osiem lat później nominacje do nagród Emmy, kontrakty reklamowe, wspaniałe premiery filmowe i nowe projekty, które umieszczają ją na pierwszych stronach gazet wraz z tatuażami, problemami zdrowotnymi i miłością do muzyki, która doprowadziła ją do śpiewania w film "Last Christmas" piosenki Wham. Scenariusz napisała Emma Thompson. Premiera ma się odbyć w listopadzie 2019 roku. Emilia Clarke opowiada, jak żyje swoją sławą z normalnością i dystansem: - "Staram się trzymać z dala od tego, co o mnie mówią lub piszą, niczego nie czytam, nie jestem jednym z tych, którzy szukają swojego nazwiska w Google."


Źródło foto: profil FB Vogue España
www.facebook.com/VogueEspana/photos/a.398678353441/10157405602353442/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności