Emily Blunt gwiazdą grudniowego Vogue US

"Mary Poppins powraca" to kontynuacja znanej wszystkim historii sprzed lat. Tym razem Mary pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę. W roli słynnej niani zobaczymy znakomitą Emily Blunt znaną z filmów "Dziewczyna z pociągu" czy "Tajemnice lasu". Zarówno premiera światowa, jak i polska zaplanowana jest na 19 grudnia 2018 roku i właśnie z tej okazji aktorka Emily Blunt została gwiazdą grudniowego Vogue US. Zdjęcia do najnowszego wydania magazynu wykonała oczywiście niezastąpiona Annie Leibovitz. Za stylizację odpowiadała Tabitha Simmons, która do sesji wybrała najlepsze marki m. in: Dior, Brock Collection, Philip Treacy, Christian Louboutin, Eric Javits, Erdem, Fendi, Gigi Burris Millinery, Tabitha Simmons, Alexander McQueen, David Krane, Gucci oraz Albertus Swanepoel.


Na świątecznej okładce, która jest zarazem promującą film brytyjska aktorka ubrana została w stylu tytułowej niani tj. czerwony komplet z kolekcji Dior składający się z tiulowej spódnicy oraz idealnie dopasowanego, krótkiego żakietu, a w ręku trzyma otwarty czerwony parasol London Undercover.

"Ona jest superbohaterem", mówi Emily Blunt bez wahania. "Można powiedzieć, że jest jak anioł. Rozpoznaje to, czego ludzie potrzebują i im to daje, ale rowniez sama czerpie z tego coś o sobie. Nie sądzę, żeby się martwiła tym, kim jest. Nie ma nikogo takiego jak ona - co ona lubi." - mówi o swojej roli Blunt.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10156569609002279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności