Emma Stone na okładce lutowego Vogue UK

Gwiazdą lutowego wydania Vogue UK została amerykańska aktorka, znana m.in. z filmów Służące, Niesamowity Spider-Man i jego kontynuacji, zdobywczyni Oscara w 2017 roku za główną rolę kobiecą w filmie "La La Land" - Emma Stone. Przed obiektywem Craiga McDeana gwiazda pozuje w eleganckim żakardowym żakiecie z kolekcji Louis Vuitton. W wywiadzie towarzyszącym sesji aktorka opowiada o świętowaniu swoich trzydziestych urodzin, które obchodziła w listopadzie. Emma przyznała, iż nie było dla niej takie proste.


"Przy tydzień byłam przygnębiona. Najbardziej interesująca rzecz związana z dorosłością to to, że rzeczy stają słodko-gorzkie. Wciąż szukam swojego głosu. Wzrosła za to moja pewność siebie, zrozumiałam, że nie przez wszystkich będę lubiana i nie muszę nikogo przekonywać, by mnie polubił. Jaką jeszcze inną lekcję wyciągnęłam z dorosłości? Cóż, właściwie to nikt z nas tak naprawdę nie wie, co robi, próbujemy tylko w najlepszy dla siebie sposób dotrwać do końca dnia" - powiedziała.

Przyznała rowniez iż pomimo 14 miesięcznej przerwy w pracy nie potrafi powiedzieć kiedy jej ten czas zleciał ani co robiła...

"Nie uczyłam się języka, nie uczyłam się gotować. Trochę jakby dryfowałam. Nie pracowałam od zeszłego grudnia, pracę zacznę za 2 miesiące, więc będę 14 miesięcy bez pracy" - wyznała Stone.
Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2298779986819535/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności