Freja Beha Erichsen na okładkach listopadowego Vogue Italia

<
Gallery image
>
Freja Beha Erichsen w Vogue Italia 1
<
Freja Beha Erichsen w Vogue Italia 1Freja Beha Erichsen w Vogue Italia 2Freja Beha Erichsen w Vogue Italia 3
 
>
 
 

Supermodelka Freja Beha Erichsen zdobi wizerunkiem listopadowe wydanie Vogue Italia. Przed obiektywem Ethan James Green prezentuje stylizacje Clare Richardson, która na potrzeby sesji ubrała modelkę w projekty renomowanych mare m.in.: Max Mara, Miu Miu, Fendi, Louis Vuitton, Valentino, Alberta Ferretti, Lanvin, Moschino i Prada.Źródło foto: Vogue Italia (@vogueitalia)
www.instagram.com/p/Bpw6nl9AmL8/
www.instagram.com/p/Bpwxg5lgNqo/
www.instagram.com/p/BpwoaHCgZSh/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności