Gigi Hadid gwiazdą noworocznego Vogue Deutsch

Gigi Hadid rozpoczyna rok 2018 okładką najnowszego wydania Vogue Deutsch. Hadid, często nazywana "supermodelką społecznościową", zmieniła obraz modelingu w 21 wieku oraz zredefiniowała rolę supermodelki w kulturze pokolenia milenialnego. Dzięki niesamowitemu zasięgowi jej kanałów społecznościowych ma ona kontakt z fanami z całego świata  gdzie oferuje im unikatowe spojrzenie za kulisy jej życia jako ikony stylu. Gigi Hadid pojawiła się na okładkach m.in.: Vogue, W, Harper’s Bazaar, Elle, TeenVogue, Numéro, Schön! i CR Fashion Book oraz występowała w teledyskach i programach telewizyjnych na całym świecie.


Nikogo wiec nie powinno dziwić pojawienie się modelki na okładce noworocznego wydania Vogue Deutsch gdzie pozuje przed obiektywem legendarnego Patricka Demarcheliera w stylizacjach Sarajane Hoare, a dokładniej w barwnym projekcie z kolekcji włoskiego domu mody Versace.

Źródło foto: profil Instagram
www.instagram.com/p/BcKiAH_hxcX/?taken-by=voguegermanyAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności