Gigi Hadid i Zayn Malik na sierpniowej okładce Vogue US

Na sierpniowej okładce Vogue US wystąpił gwiazdorski duet Gigi Hadid i Zayn Malik. Supermodelka i ex-członek zespołu One Direction oficjalnie są parą, a poprzez sesję postanowili zamanifestować swoje uczucie na łamach biblii mody. Trzeba przyznać, że zrobili to w wyjątkowo gustowny sposób.


Modele przed obiektywem utalentowanego duetu Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin pozują w kolorowych stylizacjach Tonne Goodman i Michaela Philouze. Zarówno okładka, jak i towarzysząca jej sesja stanowi zacieranie granic między kobiecym a męskim stylem. W sesji dla Vogue US Gigi i Zayn pozują w ubraniach z największych domów mody, takich jak Gucci, Prada, Marc Jacobs, Burberry, Ralph Lauren, czy Louis Vuitton.

Na planie zdjęciowym pojawił się również brat Gigi i od niedawna także model, Anwar Hadid.


Źródło foto: profil Facebook Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155310773627279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności