Gigi Hadid na czerwcowej okładce Vogue Japan

<
Gallery image
>
Gigi Hadid na czerwcowej okładce Vogue Japan 1
<
Gigi Hadid na czerwcowej okładce Vogue Japan 1Gigi Hadid na czerwcowej okładce Vogue Japan 2
 
>
 
 

Po majowej, kontrowersyjnej okładce Vogue Italia z udziałem Gigi Hadid przyszedł czas na czerwcowe wydanie Vogue Japan, gdzie modelka prezentuje się w rockowym wydaniu, bez zmian rysów twarzy czy przyciemnionej skóry. Przed obiektywem duetu fotografów Luigi & Iango pozuje w stylizacji autorstwa Julii von Boehm, która na potrzeby sesji ubrała Gigi w projekt z kolekcji Celine.


Źródło foto: profil Instagram Vogue Japan (@voguejapan)
www.instagram.com/p/Bhu5pJ0hNCy/?taken-by=voguejapan
www.instagram.com/p/BiBDcLhBwXO/?taken-by=voguejapanAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności